Rx-Ende
До сега се пекохме на покрива на хотела. И изведнъж огромен облак. 10 минути по-късно вали яко дъжд xD
sandprince
Към средата на месеца, тряа почна и да правя снимки. Че ми трябва за фотографското портфолио Юни месец като кандидатствам. Айде дизайн портфолиото лесна работа
MONster
на мен хлебарки ми е носила D:
gg04
Work hard & be nice to people! И двете едновременно са несъвместими при мен.
aviatrix
хапвам и се обличам и ще ходя във Варна ! а след това в пловдив !!! fucking nice !
къде си ти?
Apr 09 2011, 19:32http://goo.gl/s4wqc quí ^^
Apr 09 2011, 20:04nice
Apr 09 2011, 21:53