Търсене на постове: novo

pepito
sl1nce91
Chakam miloto da se pribere ot t1rnovo
Петър Илиев
pesho
Byah na rojden den na bratovchedka mi. Predimno maje beshe pokanila a edinstvenata yaka madama mi dade skaypa si. Pesho e otnovo v igrata :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
ne6to mi stana na dunoto .. ne pokazva biosa i ne trugva celiq komp :S mai 6te trqbva novo :(
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Sham prosto go instalirai nanovo ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Brei, novoto Ubuntu ne e kat da e zle. Dobre se spravq s dual monitor supporta :) Mnogo po-dobre ot prednoto
Валентин
JustV
Opa sa slusham muzichka otnovo! Turseh si nqkvi dreshki! Kvo stava Snoop?
Mariana
wildcat
Ouu,dnes sam vav vakancia i utre,super nali?Uj mnogo iskah da tragna na u4ili6te,oba4e mi pisna ve4e i v tova novoto mi u4ili6te e mn tapo :D
Rosen
solveig
Ina4e novo pokraj men samo nevi i rabota i izpiti :) don't worry be happy
Soundflame
SoundFlame
kupih si novo midi keyrig-che dobre se darji,
Красимир Крумов
1218909995297409.jpg leonartis
LIVE from Salmanovo: След 12 всичко позволявам... Галена пее за селските си от Смядово, Салманово, Ивански и Мараш.
KOx2
V Veliko turnovo sum... Hapvam na shtastliveca
Snoopy
1218377775519250.gif blacksnoopy
Lenovo извади своя коз в мини лаптопите
http://technews.bg/info.php?id=9149
svetlio
berserk
otnovo na rabota, no utre zapochva weekenda ;) taka che dneshniq den shte mine byrzo
Rosen
solveig
Svur6i seeee saita na Devin e gotov ur4a :D sega ostava i pari da vzema...i otnovo pesen po slu4aq
Rosen
solveig
Den 5 vse o6te nqma pari a izlugah za sega samo 50 lv :D ina4e pak vsi4ko mu hubavo osven 4e tazi sedmica tr da se vidq s 100 4oveka i otnovo muzika za izprovod
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата