sugar4e93
ehe3 otnovo na liniq pishete!!!!
pesho
Vreme e za tradicionnata novogodishna pura. Dobre che Kuzmov se e setil da donese. Az byah zabravil.
Mir4etoooo
ne e vazmojno otnovo stavam v 11 ujas tova na ni6to ne prili4a :}}}
yordanoff
chudq se da stavam li i da hodq na pluvane ili da zaspivam otnovo???
laptop
Подготвяме видео за Lenovo R61, до края на тази седмица трябва да го видим.
laptop
Видео за Lenovo SL300, много добър лаптоп.
http://news.laptop.bg/?p=1327
djudy
Otnovo sam na rabota, gladna sam, spi mi se......