Търсене на постове: orm

Snoopy
blacksnoopy
@cruzz16 Brainstorm и Teddy Picker са ми любимите от 2риа албум. Brainstorm е голяма лудница :)
Николай Йорданов
nplus
Best pick-up line: “Hey, does this rag smell like chloroform?”
http://nplus.www4u.org/кретения-0
Георги Матеев
georgimateev
FORMAT BRAIN: трябва да се отърва от конкретни мисли
Snoopy
blacksnoopy
Егатиии люлката http://svejo.net/home/link_summary/87416-Neno...mna-Liulka Като гледам втората половина, ми става лошо :D
Snoopy
blacksnoopy
Snoop Dogg ft. The Doors - Riders On The Storm за добро утро
Angelo
Играем transformers на playstation2. LIVE
Велислав
_vin_
@rhea i az sum si zaformil edin lejeren i filmov sledobed. Sled malko shte gledam Babylon A.D. ...izglejda shte e qk :) hehe...
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Ахаха. Доживях го! Lifestyle.bg са сложили за песен на деня - Gamma Ray - Into The Storm m/
Георги
nickname778
@silia @RMPG като си говорим за ръководства ето ги е двете Ultimate : за убавци : http://fuckthenorm.net/?p=26 и за убавици : http://fuckthenorm.net/?p=25
Георги
nickname778
@cruzz16 а иначе това че fuckthenorm си позаряза блога, ме потресе повече от войната в Източна Осетия ( или беше Южна ?!? )
Владимир Комаров
Hamaelleon
час и нещо, и после по темата се зачетох в High Performance MySQL на O'Reilly и лошо ми стана, уплаших се направо, колко ми е малък... опита.. засега :)
Цветелин Павлов
sentinel
ei tova e! az i ciala armia toku shto izliupeni injeneri otivame da se formatirame sled tejkite zashtiti!
Йордан
Qlamoff
@Snake знам, но сега ще правя за пръв път... ето тук е обяснено: http://www.devstorming.com/?p=18 то в мрежата има и други статии на тази тема...
The Bot
bot23
[bgblogs] Formula 1 by Night (via Blog) http://tinyurl.com/4n8qvd
Иво Станков
stankoff
Знаете ли кои сайтове са формирали уеб 2.0 тенденциите? Четете в DevStorming.com ;)
Страница: 56 57 58 59 60

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата