yordanoff
По принцип не ползвам brainstorming софтуер, но някой може ли да препоръча някакъв?
podmatrix
За моя огромна жалост няма да ходя на Graveworm, защото човекът, в който щях да пренощувам, си идва в Ловеч.
sandprince
Туй Chorme-a било готино браузърче. аз мислих че е глупост, ама доста добре са го направили. Скоро ще пусна ревю за него с впечатленията ми.
yordanoff
Изчетох fuckthenorm.net. Евала, много ме израдва, макар, че не съм фен на вулгаризмите.
Marico
I can't wait to see you again ART FORMA
Angelo
"I think its normal - once BG and Romania become a bit richer (by working a bit harder instead of emigrating in all directions and waiting for someone else ...