Търсене на постове: orm

yordanoff
По принцип не ползвам brainstorming софтуер, но някой може ли да препоръча някакъв?
Мартин Маринов
podmatrix
За моя огромна жалост няма да ходя на Graveworm, защото човекът, в който щях да пренощувам, си идва в Ловеч.
Владимир Комаров
Hamaelleon
@Fipo: OReIlly - High Performance MySQL (Second Edition Jun 2008)
Sedem.bg - Тениски с щампи
1221221584598452.png teniski
Тениска с щампа: "Formula 1"
http://sedem.bg/browse/stamp/1311/
Блогът за уебмастъри
DevStorming
DevStorming във Facebook (11.09.2008)
http://www.devstorming.com/?p=528
Serjo
Serjo
@aftercollabz ,и аз като видях Chorme първо за това се сетих :D
Петър Илиев
pesho
@Mishef @DevStorming мисля да се пробвам аз на тоя конкурс... само да ми дойде нещо невиждано досега наум и ше се развихря. До кога е срока ?
Иван Савков
sandprince
Туй Chorme-a било готино браузърче. аз мислих че е глупост, ама доста добре са го направили. Скоро ще пусна ревю за него с впечатленията ми.
Мартин Маринов
podmatrix
Ще взема да поцъкам малко Worms Armageddon :D
Sedem.bg - Тениски с щампи
1220196619665672.png teniski
Тениска с щампа: "Kenny McCormick"
http://sedem.bg/browse/stamp/771/
Леприкон
ZzZaPyr
@X7r3M1s7a Уф, тоя сайт Fuckthenorm уби всичко детско в мен. Много ме радва :D
yordanoff
Изчетох fuckthenorm.net. Евала, много ме израдва, макар, че не съм фен на вулгаризмите.
Angelo
@Mishef oshte li ne si go formatiral tozi telefon :)
Coverdale's PRwife
Marico
I can't wait to see you again ART FORMA
Angelo
"I think its normal - once BG and Romania become a bit richer (by working a bit harder instead of emigrating in all directions and waiting for someone else ...
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата