Преди бяха цъкали разни хора от 123 http://edno23.com/view/post:193107
Ама като направиха големите промени, много хора спряха да играят
то и аз съм регнат от едно23, даже съм твой реферал ако не се лъжа ;D Ама я почнах сериозно преди 2-3 месеца
Хахахаха
кажи поне закакво ще се ползва този лаптоп
за гъзария .. за кво друго xD
Ако е само заради ябълката, направете като нащо даскало -> http://edno23.com/view/post:1359749
мдам имат договор с мтел и могат да си вземат един безплатен с някакви точки... чисто гъзария...
Какво ще му ползват - ако е за нищо нека е MBA, ако ще е за работа - MBP 15" или 13"
Що е Вен, след 3 закъснели фактури да няма някоя надписана?
Виж за какво стана на въпрос - http://edno23.com/view/post:1362777
Интересно ми е как стават тея суми при положение, че има месечен лимит, който обикновено е 50лв.
Мисля, че отвън се изля доста повече ... хванахме бонуса
няколко бонуса даже
http://edno23.com/view/post:1357963
wtf всички ли го гледате това?!
До преди 15 мин. го гледах и аз Айде да си чатим там?