ГЪБииииГЪБииииГЪБииииГЪБииииГЪБииииГЪБииииГЪБииииГЪБииииГЪБииииГЪБииии
ЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбоввввЛюбовввв
нз с ко са друсаш ама изкам и аз
тайна.... бъркам си го сам вкъщи
колко мегабайта след 10-те ти пуска, и аз гледах че смоя план защото не искам да го сменям има 15, 25,50 да си добавя но пише, че след като свършат
можеш да ползваш 30% от колкото е абонамента на 128 кб и край, с глобул съм между другото
http://globul.bg/bg/postpaid.18.html?posm=18 Тук гледай. След като изтекат mb от пакета ти е неограничен, но има ограничение на скороста Това е. Питал съм
няколко пъти дали има друго ограничение и винаги са ми казвали, че няма Жестока оферта си е просто.
еми значи това е моята схема ще видим утре какво ще стане Няма да пропусна да се похваля