bot23
[ff123] srahotno retro, sno6ti mnogo si divqh na neq ( interesno za6to taq qka pesen si nqma klip, trudno be6e da se nameri ne6to svqstno :-( (via katyanedeva)
sentinel
@man0l - shtoto e windows li? ili imash nqkakva po-gradivna kritika?
dida
ako naistina pysnat blokovete na centralata si stryva da se ostane tyk,6te ima nqkakva minimalna nadejda za milata ni tatkovina
yordanoff
subota sutrin, kakto vsqka takava - @ school. V chas po et. i pr. Skuka... Dobre che e GReader
pepiribet
haloin se praznuva navsqkade,tuk detcata zvanqt po ka6tite maskirani i ti im dava6 bonboni ili lakomstva
blacksnoopy
@man0l четох в коментарите на клипчето "super qka e ama i na tarja covera ne e lo6" имаш ли го да ми го send по skype?
katyanedeva
za men fakta, 4e ima tolkova mnogo hora, koito do posledno se boriha za moqta pobeda e naj-golqmata nagrada, po-golqma ot vsqka teniska ili parfum!!!