Търсене на постове: qka

Angelo
Pusnah da gledam nqkakuv serial :) Malko pochivka
Mr.Leo
senatora
@kypidoncheto що няма искам da se sabudq vsqka sutrin i da piq 3 v 1 i da izpu6a edna cigara samo tova iskam vsi4ko drugo ako iska da iz4ezne
rups
Tova nqkakyv zagovor li e sreshtu men?! Vseki pyt, kogato resha da poigraq malko vsichki se razgovarqt.. damn! hate them
NQKOI
A123
@ZzZaPyr nqma li kupon nqkade iz grada,4e si u vas....izlizai da praznuva6 be :D
NQKOI
A123
@ladyjoana imenno i za tova si mislq,4e trqbva da se ogledame nqkade drugade...tuk v edno23 mai majete savsem sa ludnali po SEO,programirane,saitove i kvo li ne
NQKOI
A123
@ZzZaPyr samo taka...ama te 4eta i ot kakto qde kozunak na zakuska se pokri nqkade-da ne be6e na loze pak :D
NQKOI
A123
@ZzZaPyr kvo pravi6.Nqma li da izliza6 nqkade
NQKOI
A123
Ne sam vqrvala,4e 6te go kaja ..... tajno mi e nqkak si....za u4ili6te i za dostata hubavi migove,koito sam prejivqla tam
Леприкон
ZzZaPyr
[17:13:41] Иван Пидов: "seriozno, nqkak si nostalgi4no mi e ve4e tolkova godini sme se iztyrpqli - az negovite gluposti, toi moite i sega zavinagi si otiva"
NQKOI
A123
@ZzZaPyr ti pro4ete li onezi linkove deto ti pratih onzi den....ima6e tam nqkakvi obqsneniq za6to moje da ne stava
Стоян Николов
amigo
shte gi natrosha teq telefon sqka sutrin ma s1bujdat egati nahalnite hora 10 minuti zvani :@:@
kypidoncheto
@miStalE wuw moqta tetradka po fizika na wsqka stranica sedi (n0 0nE cAn s7op m3)
venkov01
aideeeee qkata pesen :)
Alex Moran ™
eMkyyy
podqvolite gospojata me kara da pravq nqkakvi tupi kolaji na photoshop
Страница: 7 8 9 10 11

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата