Nick
Netvibes понякога много ме дразни - тежък javascript, направо евава майката на браузъра.
yordanoff
Книга за ActionScript 2/3 да ми препоръчате? Целия Славейков обиколих, до София Прес ходих и не намерих...?!?!
ping
Става нещо много странно в момента. JavaScripts на сайта ни гърмят. Нищо не сме променяли... Под IE всичко работи чудесно... FireFox се излага.