Найс. Преди в една класация си я бях пръкнал на първо място и всички я оплюха. Сега в класацията в блога ми е по-назад и пак я плюха http://blog.idev-bg.com/114
Абе хора как точно се прави това ефектче ( http://sofiawebmaster.com/ - плавното оцветяване на иконките на социалните мрежи.). Предполагам с JQuery нещо.