тъкмо с него ще започна : )
Ангели и демони е супер яката
Тя е Шестото Клеймо на Български. @miStalE - виж това http://blog.idev-bg.com/974 може да ти помогне с избора.
идеално, благодаря ви много, много !
спокойно бе .. и бира приемаме
Heil micro-blog!
тъкмо с него ще започна : )
Feb 10 2011, 23:26Ангели и демони е супер яката
Feb 10 2011, 23:27Тя е Шестото Клеймо на Български. @miStalE - виж това http://blog.idev-bg.com/974 може да ти помогне с избора.
Feb 10 2011, 23:38идеално, благодаря ви много, много !
Feb 10 2011, 23:46спокойно бе .. и бира приемаме
Feb 10 2011, 23:48