Търсене на постове: sony

Иво Станков
stankoff
Някой тук ако чете Sony Ericsson club, нека отговори в анкетата.
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-club-poll/
Sony Ericsson club
seclub
Какво още искате да видите в Sony Ericsson club? (28.08.2009)
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-club-poll/
Георги Костадинов
Forsi
@Method-X 1. Xbox360 ; 2. PC ; 3. Nintedo , нататък са Sony нещата. Това е моята класация. :)
Иван Савков
sandprince
@Domsdey на sony vaio с такава карта крашва на моменти
Радослав
Soul4o
Някой работил ли е със Sony Vegas ?
Георги Матеев
georgimateev
@expire Sony е фирма за телевизори, Samsung е за кораби :)
Георги Динков
gogata2427
Sony PS3 ще може да реагира на емоциите на играч
http://www.kaldata.com/comments.php?catid=3&id=48578
Snoopy
blacksnoopy
Sony Vegas е по-удобен от Adobe Premiere, но използвам Premiere
Sony Ericsson club
seclub
Sony Ericsson Jalou – демонстрация (13.08.2009)
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-jalou-demo/
The Bot
bot23
[bgblogs] Sony Ericsson T700 http://tinyurl.com/lscn27
Sony Ericsson club
seclub
Sony Ericsson Jalou – официален (12.08.2009)
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-jalou-officialy/
Стефан Митев
1249919485928369.jpg Rx-Ende
С някои трикове дори сапунерките правят интересни неща :) Sony DSC-W40
Националист
siegheil
предложете добра програма за видеообработка за начинаещи (без AE,Sony Vegas,Premiere) нещо като аналог на Movie Maker :)
Snoopy
blacksnoopy
Ох, добре че е Sony Vegas
Стефан Митев
1249499347609392.jpg Rx-Ende
Първата ми що-годе качествена снимка на луната. Sony DSC-W40 и телескоп Carson mtel-50 :)
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата