Търсене на постове: sony

Angelo
@stankoff един глас имаш от мен за Sony Ericsson нищо, че имам nokia
Иво Станков
stankoff
Не мога да реша... да продължа ли традицията с нов Sony Ericsson или да експериментирам с Nokia...
Snoopy
1248450828685779.jpg blacksnoopy
Баща ми е купил някакво Sony
http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductD...9081
yordanoff
@sandprince, кое Sony?
Иван Савков
sandprince
@Forsi да не говорим че Sony Ericsson правят модел с 1Ghz процесор, iPhone-a може само да му диша прахта
http://devblog.isavkov.net/?p=933
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Просто съм си доволен от Sony относно оптика, след като със сапунерката правя хубави снимки :) Бе ще видим ;) Нека събера пари първо :D
Стефан Митев
1247746139343575.jpg Rx-Ende
@ApoApostolov Някой от алфа серията на Sony. A200 kit ще ми допадне най-много, защото не ми трябват много мегапиксели, т.н. :)
Иво Станков
stankoff
За първи път искам да си взема телефон, който още не е излязъл и ще чакам да го пуснат. А още по-странното е, че не е Sony Ericsson.
---------
NetCutter
Взех на баща ми стария Sony Ericsson. Моята батерия тотално сдаде багажа. Батерия за LG KG320S anyone?
The Bot
bot23
[bgblogs] Sony Ericsson XPERIA Rachael http://tinyurl.com/m9bkjw
Sony Ericsson club
seclub
Sony Ericsson Rachael – интерфейс (11.07.2009)
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-rachael-interface/
The Bot
bot23
[ff123] Sony Ericsson Twiggy http://tinyurl.com/ntvmua
Sony Ericsson club
seclub
Sony Ericsson Rachael – галерия (11.07.2009)
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-rachael-gallery/
Иван Савков
sandprince
http://smali.me/pR - Sony Ericsson XPERIA Rachael
Петър Илиев
pesho
Някой случайно знае ли какво точно означава i-to след номера на някои модели на Sony Ericsson ? Каква е разликата между W910 и W910i ?
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата