blacksnoopy
Eh, hubavoto zadrastvane pred nacionalnia stadion.
kalyyna
ne6to sam bolna hvana me nqkav kofti virus
antubis
Out of the wine, out of the chalice of agony .. welcome to Avantasia
antubis
Най-добрата песен за сутрешно събуждане! Van Halen - Jump
GeorgeSG
Eurosport дават тъп гаден скучен ЖЕНСКИ тенис, вместо Ronnie O'Sullivan vs. Marco Fu?!?!?
nickname778
Много любимо парче на Nirvana :
lyust
Новият албум на Vankabeats е добър.
moka
chakam izpita si po kurmuvane i si mislq kak shte se spravq sus stil.. v sushtoto vreme se prokradva malko nespokoistvie i me pravi nervna
blacksnoopy
Zadrastvaneto e ot orlov most, posoka pliska. Ma*ka my.
xzibit
u4a vis6e obrazovanie i rovq v neta