Angelo
V legloto sum. Tukmo pratih edin sms, ostavqm telefona i lqgam...malko v ochakvane na otgovor ...ili puk ne
funkoff
Vanity, definitely my favorite sin... любимият ми финал на филм ever!!!
funkoff
По Нова дават "Адвокат на дявола". Забележителен сценарий ! Vanity, definitely my favorite sin...
ZzZaPyr
[02:33:33] iPidov каза: kaji nekoi svej film za zaspivane [02:33:56] FreAkK™ каза: svejo.net
aviatrix
malee kak sym se shvanal .. jalko 4e edna moq fr q nqma na blizo da me pomasajira ... :/
yordanoff
chudq se da stavam li i da hodq na pluvane ili da zaspivam otnovo???