Търсене на постове: web дизайнер

Георги Цветанов
1263133429852906.jpg t0m3kk
Апф кога най-накрая ще изтрезнея, дизайнерите ще изтрезнеят и да почнем няк'фа работа... :D постоянно пием де'а... това е единия дизайнер... пак пияни...
Алекс
alex95
@Rx-Ende Да, за нормално пц си има моментите, особено като си дизайнер. Ама за малко пц аз смисъл не виждам :) Линух за нет е супер, а то главно това може :D
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
Защо Дядо Коледа е добър дизайнер. :)
http://uitrends.com/2009/12/21/top-10-reasons-santa-is-a-great-designer/
Станислав
fresh
плаща на това подобие на дизайнер да му прави сайт. Съжалявам само, че аз успях да се набутам.
                                                                                                                                                                                                                                                               
1261354765218844.png Drake
Евалата ! Най-после да се намери некой много печен български дизайнер в dA !
Малина Баракова
Mality
@sandprince хаха е и аз мисля да съм интериорен дизайнер , въпреки всичко :) но ми е кеф да си разработвам логца :)))
Иван Савков
sandprince
@Mality да права си, напоследък съм хвърлил око на видео ефектите. и въпреки това смятам дас е пенсионирам като уеб дизайнер ;)
Малина Баракова
Mality
@sandprince да ти кажа даскалите по Вузовете няя те на научат на много, само накрая ще ти дадат кетапа, че виййш ли - имаш висше за дизайнер ;)
Белкин
ReXTaN
@sandprince ами ... май не са намерили подходящ дизайнер за тях :D или просто са се отказали от идеята
Иван Савков
sandprince
Родния дизайнер с лого за bTV
http://devblog.isavkov.net/rodnia-designer-s-logo-za-btv/
Иван Савков
sandprince
"Мария Шарапова иска да стане дизайнер" - айде всеки да си знае гьола ;)
http://www.dnevnik.bg/sport/tenis/2009/12/02/824400_mariia_sharapova_...=rss
LifeGourmet
lifegourmet
уникални прибори за хранене, на български дизайнер
http://lifegourmet.net/2009/12/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D...%B5/
Иван Савков
sandprince
@svil4ok е не знам. аз съм само дизайнер :D
Иван Савков
sandprince
@aleksoft имам още един семестър в колежа, специалност графичен дизайн, но вече осъзнах че не си струва...и все пак. в момента съм уеб дизайнер, да само в БГ
Георги Матеев
georgimateev
търсят се предложения за най-добър Флаш дизайнер в България
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата