sandprince
@man0l аз пък съм ПРО дизайнер
georgimateev
някой младши дизайнер има ли, който иска да си изкарва къси парички от време на време през нощта?
viktorkoichew
Има ли някой който да не е програмист или дизайнер в тоя сайт (yawn) х 14809814658
sandprince
в момента се изживявам като - копирайтър, дизайнер и аниматор. кеф, ама дали ще има качествен резултат накрая е спорен въпрос.
axeny
Как Twitter може да Ви направи по-добър дизайнер
http://developix.net/twitter-t263.html
eros
някой "дизайнер" онлайн да има желание за помощ/предложение ?