@Soul4o Браво, най-добрия дизайнер който съм ползвал до сега. Найстина е нещо уникално, много свежи идей, много стил. Това са му го написали в Туриста...
@sandprince Мухахахаха .... това с 10те начина да вбесиш дизайнер е супер яко ... не спрях да се смея ... дано някой "клиент" не го прочете xD ... иначе >.<
@sandprince чудих се дали някой няма да сме навие да направи една фризюра на Apache.bg, не съм дизайнер и нямам вкус, но на мен лично ми изглежда адски сух