Още "на 10тия лев" ми става тежко, може би от кофти мазнината и пластмасовата крава, от която си правят месото. Но, да - хубаво е да се прегрешава 1 в месеца
къде ги побра?!?! ха ха ха
Аз съм АЛФ! Имам 8 стомаха
лека и безаварийна
лека и мека.
а дано ! лека и доходна и на теб !
Очакваше се да нямаме работа днес, но на пук на всичко ми взеха тока за няколко часа
ти предполагам не си си във Варна или аз пак нещо не съм разбрала?
Цяло лято съм си на Варна , нали ти бях казал...
разбрах, че ще ходиш някъде и ще се прибереш чак септември.
Отказах се много отдавна от Англия.
аз нямам проблем
"Понастоящем няма достъп до приложението"
И аз нямам... Ама май щото го изтрих.
Добре си направила
при мен доста често излиза тоя надпис
фалшива новина
Още "на 10тия лев" ми става тежко, може би от кофти мазнината и пластмасовата крава, от която си правят месото. Но, да - хубаво е да се прегрешава 1 в месеца
Aug 16 2011, 10:54