Защото е адски слабо
Аз преди седмица пътувах с Биомет и отбелязах в едно23 екстрата Абе, готино е, като за мобилен интернет даже бях учуден
i like it
лолз
на обед го гледах , хареса ми .
Защото е адски слабо
Aug 10 2011, 17:27