Да, ве, кото ще да става...
1 на 1
Да [дадем ли своето 'да' трябва да сме готови за последствията,да си ги понесем] - 2-1
Добре вървят нещата...
да за по интересно
Толкова е секси, направо ме влудява! Искам да оближа тези девтствени руски мустачки! А-а-а-а
what the fuck @patblansh ?!
@patblansh keep on trolling baby...
виждам, че не споделяте мнението ми.. ама изобщо не разбирате от мъже... с мустаци!
бе секси си е
брат, съседката под нас всеки ден я надува тая и така съм ги напразил и дветееееееее...... грр
муцка, при мен съседите слушат каквото им пусна
ти си говедо ! ;d
mwah!
wtf?!
Супер!
"Noob wins!" парадокс!
еПично, тъкмо вчера си го дръпнах
жирафчето яко, снимката ти епична, всички сме ок
Да , определено ще са боклуци ако облекат червени пижами..
...но не , това не е отговора
аз им викам прасета на тия същите
Като калинките червено, ама без точки ..Що е то ?