Просто за вкусът от нещото ? Просто си решил да пийнете, но да не станете на свине, а да е културно и пак да си е супер весело. И не ви се пие кола а бира..
Днес татко има рожден ден и ще го отпразнуваме подобаващо! С много иииеедини, уиски, приятели и музика Жив и здрав да ми е и да ме ядосва още много години
Е @ameli колко са 55 мил. лири? На мен т'ва са ми джобните на ден!
Apr 29 2011, 14:55мм тогаваааа..би ли се оженил за мен
Apr 29 2011, 14:57Ако си малко по-красива от Кейт Мидълтън те вземам на момента!
Apr 29 2011, 14:59намерихме се! знах си,че истинската любов съществува
Apr 29 2011, 15:00I'm the luckiest man in the world
Apr 29 2011, 15:04