В. Сотиров
sown
Мато, брато...
В. Сотиров
sown
с български фолклорни мотиви <3
В. Сотиров
sown
Някой има ли Nokia C6 ? Да сподели впечатления...
В. Сотиров
sown
Разцъкахме баскетбол в близкото училище с приятели, доволно :)
В. Сотиров
sown
Милка шоколад с мед. Превъзходна комбинация =)
В. Сотиров
sown
Честит имен ден на всички празнуващи днес! :)
В. Сотиров
8.jpg sown
Обичам Великден! ^^
В. Сотиров
skype.PNG sown
По т'ва време хич не ми е добре!
В. Сотиров
nice.PNG sown
Това ме разби! :D
В. Сотиров
sown
Така... да предположим , че съм само аз в сайта? Хъм! Ебаси якото.. Хо-хо
В. Сотиров
sown
Ndoe - nursery rhymes / това скоро не бях си го пускал.. Смотания е най най!
В. Сотиров
sown
Централно хикс си вкарвам в мозъка и не говоря за коза..
В. Сотиров
nokautjay.png sown
Следващия петък Нокаут Бургас + JAY в клуб (in Varna) :)
В. Сотиров
sown
Я да питам? По коя телевизия ще предават мача Реал Мадрид - Барселона тази вечер (16.04.) от 23ч.? :)
В. Сотиров
sown
До толкова затъпях, че гледам "Анатомията на Грей"
Страница: 44 45 46 47 48