sown
Някой има ли Nokia C6 ? Да сподели впечатления...
sown
Милка шоколад с мед. Превъзходна комбинация =)
sown
Така... да предположим , че съм само аз в сайта? Хъм! Ебаси якото.. Хо-хо
sown
Ndoe - nursery rhymes / това скоро не бях си го пускал.. Смотания е най най!
sown
До толкова затъпях, че гледам "Анатомията на Грей"