Хром взе да не ми рендва страниците както трябва и му бих шута за сега
До някъде е вярно
а добър да бъде де
Дано да е добър.
Лека
Леееека
супер яка е! йеаа, събрахме се 3ма вече, които ще съживят групата
^^
пускаш 1 граждански иск по ЗЗП и се надяваш нещата да се оправят
май май...
Ей луд
xaxaxaa нека,нека !!
да е... ти трябва да прегледаш от моята и от неговата страна, за да разбереш... кой е налятия