Ани, не ми чети среднощните простотии
Не се сдържах просто... даже се постарах да го прочета два пъти за да съм сигурна какво съм прочела :Д :Д
Ха-ха остай, остай... че и рано трябва да ставам (тъпи лекции) та как ще стана незная , но както и да е Здраве да е =) Ще се опитам да заспя. Лека
Ай лека
ееее, тъкмо си помислих, че ще има с кой да си говоря на теми с толкова високо ниво на образованост и ти лягаш... Но добре, простено ти е. Лека
3D!!!
Точно тази! =)
Тва с потта и последното с кенефа (rock) На първото си признавам, че дори на мен ми се puke-ваше
Определено човек! Беше адски гнусно! Steve O' не го слуша главата...
пичицата ви :@
виждам само яките ти обувки
#etnies my fav. <3
хаехеахаехае
даже по-добре
хахаха една френдка си ръгаше сякви нещица в дупката на ухото само и само да ги разшири тия флешове-то небяха клечки,то небяха копчета хаха
Чудех се с коя песен да те поздравя... дано тази ти хареса
Честит и от мен
Жив и здрав от мен!
Ани, не ми чети среднощните простотии
Apr 12 2011, 00:38Не се сдържах просто... даже се постарах да го прочета два пъти за да съм сигурна какво съм прочела :Д :Д
Apr 12 2011, 00:47Ха-ха остай, остай... че и рано трябва да ставам (тъпи лекции) та как ще стана незная , но както и да е
Здраве да е =) Ще се опитам да заспя. Лека
Apr 12 2011, 00:58Ай лека
Apr 12 2011, 00:59ееее, тъкмо си помислих, че ще има с кой да си говоря на теми с толкова високо ниво на образованост и ти лягаш... Но добре, простено ти е. Лека
Apr 12 2011, 01:05