xaxaxaxax niiice
Върху ?
На покрива на Гранда има игрище
Да.. виж @Boryana как знае
Бах маа му.. к'ви неща имало
"And what is your dream?" "To have a dream"
I wish, I wish, I was a fish
angelina jolie <3 i wish я
Апокалипсисът идва от Варна
Да очакваме цунами от Черно море
@CECOOO XDDDDDDDDDD
Е да беше ме поканил поне.. можеше да се почерпим с едни бирички
Чичо Митко rulz!
Е как...
куче камикадзе
ау, много е готин! мога ли да го ползвам като профилна снимка
Може разбира се ^^
теееенкс, сияя от щастие ^^