В. Сотиров
korn.png sown
Имам честа @KoRn да ме следят във :)
В. Сотиров
sown
Тъпия код почна вече адски да ме дразни! Знам какво ще ми оправи настроението. Една ракия feat. зелена салата & кока кола (студентска му работа) :)
chocky / krisy
tumblr_l78tzg1QLf1qc2rvj.gif Chocolate
Oh hi, I only exist when you need something. Bitch. ;D
Споделено от simsy и sown
В. Сотиров
You_bored_me__stupid_fangirl_by_kleptomanka.jpg sown
Скука. Скука. Скука. Скука. :)
В. Сотиров
sown
Кафенце + хипхоп радио The Beat :) + бело виктори (ъфкорс)
http://radiotuna.com/
System
edno23
Варна идваме!
http://blog.edno23.com/2011/03/edno23-sreshta-varna-30-04/
Споделено от svetoslav и 3 други
В. Сотиров
sown
Destination HD (Part 1)
Мила Цветкова
yorkie.jpg Milady
Целувка? :D :D
Споделено от sown
В. Сотиров
sown
Дюнер и банички не искам да виждам в близката една година (puke)
В. Сотиров
sown
(среща) очаквайте скоро... Събирайте пари от сега! :)
В. Сотиров
sown
Днеска показах на @stillPF как всъщност се играе билярд в , а @kimmie пафкаше цигарки като луда! :D
В. Сотиров
sown
Само това липсваше ;)
В. Сотиров
sown
Туй "X-men" било интересно бе да го 'ева! :)
BE PREPARED!
d5a88c8e97ef26bd7377b203b525598b.jpg coolpuppy
I just... mm.
Споделено от sown
В. Сотиров
x-men-wallpapers-2.jpg sown
Тегля "X-men The Last Stand". Друго не намерих в тъпата , а и поне не съм го гледал :) Мнения?
Страница: 60 61 62 63 64