Какъв код? Къде учиш?
МАЕН ГЪРЛС :d на анг. май беше Maen girls или нещо такова
Mean*. Благодаря. ^^
да деее...излагам си се
Е, не се, де. Прощаваме ти, защото те обичаме. :р :*
оооо :}
Писи! ♥ ^^
Сладко е да
@sown без мен на къде ?
@CECOOO също!
<3
аве хора какви са тея места, и съдебната палата, то ако не се чакаме на севастопол няма да го караме като варненци ахахахах
оххххх хора баси нечестният живот, да е Във Варна срещата....в моя град и да не мога да дойда ;[[
аз искаам
Първа си на опашката
(слънце)
К'во направи бе
мармалад
от дюнерите не може нищо да ме откажеее мммммммммммммммм
Купи си един в 2 часа през ноща (по възможност ГОЛЯМ) и виж сутринта как ще се чувстваш
кфо ти стана на тебе бе
НОСЕТЕ СИ БАНСКИ !
То си е демотивация с привкус на халюцинация,малко алкохолизация,лека дезоринтация и все пак никаква мотивизация за играция (пак ще падна)
като взе да рапираш се сетих,знаеш ли,че Сенсей е бил готвач в Шрека на плажа,дето изгоря? да не се ориентираш и ти да ставаш известен
Не...много са рапарите на клона
но малко са рапарите готвачи
Ми да ;D
отново се активират рефлекси в за пляскане
охх .. с тия дупета само ме разсейваш значи .. :/
ммммммааайкоооооооооо :X
ops...сега се загледах..руса е-не става!
Ей такива гащи не бях виждал.
за повече информация thepiratebay.org