искам и аз така
лека лице!!!
Както казах и във фейсбук НЕчовешко изкуство
Болна ра'ота е, брат...
Flushed Away, ако ти се гледа неангажираща анимация
Това съм го гледал
ее, ти какво каза
всеки си има подход, поне си забавен хахаха
ами така е все пак не е срамно да ти откажат
"оо, пич, нагъл си... миналият път ти стига"
много е вярно тва
тея жени е... винаги се подкрепят де'а...
:О верно ли бе! успех ако имаш нужда от помощ-звънкаи
Евала Успех!
искам и аз така
Apr 01 2011, 14:55