хахахаха @kimmie е направила адската муцунка ;D няк'фа широка усмивка и замижала с едното око
това е моят специален поглед
А аз сам със себе си пия кафе... На първи (мой) петли в 3, 3 и половина
Да, забелязвам
Мне
Нямам нужните средства в момента... за жалост
Вени,ние с Пешака и без това ще ходим...намери 50 кинтага от някъде и идвай!
благодаря
пУткрепям , fuck anime!
Толкова много хейт съм наливал
О, и аз..и аз! Съквартиранта по цял ден ги гледа
къде я? :O
Върха е в момента съм до 20 ниво за ANDROID
Превъртях я преди 2-3 дни ама я имам от месец сиг
тва 20 много ме нерви
вени... зелени прасета? не действай с/у природата си
С вкус на капучино
да бе що не са запазили истинския вкус на винкел
hahahahahahahahahaahha
Щеше да е по-оригинално "Вафла Винкел с вкус на арматура" :Д
Като тръгнах да чета "с вкус на" в първия момент си помислих, че ще е ВИНКЕЛ :X
http://probablyinteractive.com/url-hunter# You killed 4 animals in 17 seconds! (Press ESC to play again)
http://probablyinteractive.com/url-hunter# You killed 4 animals in 8 seconds! (Press ESC to play again)
хахахаха @kimmie е направила адската муцунка ;D няк'фа широка усмивка и замижала с едното око
Mar 12 2011, 15:48това е моят специален поглед
Mar 12 2011, 18:08
Mar 12 2011, 18:25