Уникално...
Беше то, едно време... побеля и опада, now (лъжа, че мухите ми я опасоха!)
мхм най-голямата разлика е че тук липсва голата глава
+1
никой да не пуши!! светът ще гръмне!!
Тои и без това ще гръмне защо да се лишаваме
защотоо.... НИКОЙ ДА НЕ ПУШИ ПРОСТО!!
бум. карай. гръмна. някой да има фас?
А виж и китката дет' държи фотоапарата
eahheahea то като и видиш глупавия поглед и ясно ти става
liquify > silikon
Поне темата звучи интересна
+1 @Method-X , именно!!!
Ужас!
Мен си ме кефи тва което уча- маркетинт- засега!
123, хайде малко спам и по туита
I know
Ех, ако можех..... #sad
@sown и твоята коса е мн яка!
мерси, Ники ^^
hahahaha .. && thank youuu
Искам и аз!
Може скоро да намина...
Уникално...
Mar 09 2011, 01:41