рок
woo hoo
Владко-белобратко ще ти яде дупето баница!
аа недейте .. тъкмо ми свършиха сериалите ..трявба да имам каков д агледам
вярно .
страхотен човек,страхотен глас...
на същото мнение съм, въпреки че и левскарите, признавам, не са цвете за мирисане, но тоя път феновете на ЦСКА прекалиха.
Супер якия филм.. дори тука и в скайп бях с логото хеАХЕАХ..
Чак "супер якият" не е според мене, но става
Всеки с вкуса си За някои Twilight e супер як за мен е супер гей
Жестоко
найс
ЦСКА! >
+N
рок
Feb 27 2011, 23:35woo hoo
Feb 28 2011, 00:35