Как е "Трон" ли? Фантастичен! Самата история на филма е жестока и ме грабна изцяло. Ще го гледам пак утре! Кой спомена, че бил глупав? Е, да му изсъхнат ****
#vbox7 Те да си подменят изцяло дизайна, отколкото да го подобряват с разни нови елементи... и все пак решиха да си останат с този изтъркан бекграунд на линии.
Хахах
Mar 04 2011, 14:59А сигурно и 3-те са прости кат' за цяла махала
Mar 04 2011, 15:20+1 @t0m3kk
Mar 05 2011, 02:51