как да се разболея умно?
препоръчително е "умното"
кажи им Вен!
like
Много мутренска физиономия си изкарал, Венци
Стеф, аз нямам нормална снимка с нормална физиономия Изкривена работа..
мамини душички златни , как сЪ винаги тъй невероятни ..
@kimmie аз там не влизам
виждам
Ти си кьораво, какво виждаш? /ама айде семейните скандали във къщи/
добре скъпи
хахахаха :Д
Може приятелят и да е Jesus или нз..
5-и не го догледах, че ми омръзна
Ти сигурно си почнал сериала Pornstar Punishment и затова
ммм дааам с Пешотo го гледаме през 2 дена
Порнстар ?
и него
а аз Ronin
а аз Jay Cutler : Undisputed
оле фък...аз едвам изгледах трейлара...ся ще се пробвам на филма
love it!
Come feed the rain...
и аз и аз я обожавам.
(y)
Прав си
Чак се изкушавам да не тагна някой
И аз съм, а ме мързи да отида..
Еми хвани си такси
Пари за таксита не ми се дават
Щях да ти предложа да хванеш маршрутка, ама като ги знам софийските сигурно и за болница не ти се дават пари
В маршрутка не съм се качвал и не искам
Цъкни на него и виж кой е 3тия линк
готяно, я!
Ехей @mind
Брат, аз т'фа го мисля от 1-вото ми напиване... На събота на село вуйчо ме подхлъзна с едно бяло винце... А още не бях влезнал в 1-ви клас (за 1 месец)
Моето първо напиване беше на абитуриентската на 1вата ми братовчедка. Бях май 3-ти клас и се ольоках с бира и вино
Aз доколкото знам бия всичките ми познати по "Първо напиване" И по "Първо алкохолно повръщане" де
как да се разболея умно?
Feb 20 2011, 22:07 през mobiпрепоръчително е "умното"
Feb 20 2011, 22:08