Един приятел снощи ми разправяше за няк'фа пичка дет' преди 2-3 дни, само го бодяла с пръст по рамото и му викала "Чуй, чуй, чуй, чуй" Цяла вечер..
Пропуснал съм. Не е днес, но нищо @t0m3kk чуй, чуй, чууй
Да е той разправя, че накрая щял да я удари такъв... толкова дразнела с т'фа Прави му го, той се обръща поглежда я, тя е спряла през т'фа време и после пак
Hhahaha - тва е добро
Така е Вен, ама нали знаеш има и друго - Живота е компот, в който всеки се бори за сливa
ahahahaha qko
Точно в десетката!
Вен, к'фи са тея ра'оти от теб е?! Твойта приятелка ли ти писна, та по момченца почна да се заглеждаш, не мога да те разбера
Ей човек да не направи гей реклама на познат.. Ха-ха-ха-ха
хахахахаха
Като гледам му е малка ... шапката...
@loghan то чиния тва
Жесток е, аз съм с него откакто излезе. Единственият екстеншън за шерване, който ми е бил достатъчно удобен.
Да, и аз съм много доволен
Само единичката си заслужава, според мен.
Ще видим, аз 2 и 3 не съм гледал
В това шоу в което влезна, направо се сцепих от смях. Супер много ги подреди. Аз също съм му голям фен (още от малък). И като актьор адски го бива!
особено като се ебава със Сина
Искаш шоу - гледаш WWE, искаш бой - MMA
или вечер пред някоя дискотека for real
True, @svil4ok а най-редовно пред баровете и дискотеките, там входа е безплатен за редовни абонати
http://edno23.com/view/post:1316089
Хора всякакви из този #twitter
хахахахха
Redman & Method man са големи диваци!
Голям филм!!!
лудия how high
Един приятел снощи ми разправяше за няк'фа пичка дет' преди 2-3 дни, само го бодяла с пръст по рамото и му викала "Чуй, чуй, чуй, чуй"
Цяла вечер..
Feb 19 2011, 16:59Пропуснал съм. Не е днес, но нищо
@t0m3kk чуй, чуй, чууй 
Feb 19 2011, 17:00Да е той разправя, че накрая щял да я удари такъв... толкова дразнела с т'фа
Прави му го, той се обръща поглежда я, тя е спряла през т'фа време и после пак
Feb 19 2011, 17:02