Иво Станков
stankoff
@Mishef трябва да мислите и за хората, които за първи път попадат в блог, защото за нас е ясно какво се пише там, но с това заглавие.. може да се изненадате
Иво Станков
stankoff
@Mishef както сте написали "Имаш ли блог?" при писането на коментар, някой може да напише само "Да" или "Не" :) А предполагам трябва да е адреса там
Иво Станков
stankoff
@svil4ok май не си забелязъл, че пише (writer) :)
Иво Станков
stankoff
@Silvina в Svejo.net се върти банер на .net с реклама на брой 188
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy хората ще си помислят, че Omnia е нещо уникално яко.. пък то не е точно така
Иво Станков
stankoff
@NetCutter Path лентата я изкарах, но тя е само лента с текст къде се намираш, не е адрес лента, в която може да се пише
Иво Станков
stankoff
Според анкета на MobileBulgaria.com само на 7.9% от хората телефона им звъни с чалга мелодия
Иво Станков
stankoff
@NetCutter всъщност файловия мениджър (Finder) няма адрес лента, така, че това май е отговор на въпроса ти :)
Иво Станков
stankoff
@MuTk0o0 много хора са и с twitter, аз съм един от тях
Иво Станков
stankoff
@NetCutter видях аз ама нещо не те разбирам. Дай един конкретен адрес и ще пробвам
Иво Станков
stankoff
Е не :) Има и тапет "Dell HackBook" :) Не е много стилен, но...
Иво Станков
1246126111821020.jpg stankoff
Страхотни Apple тапети. Ще стоят страхотно на моя HackBook Pro :)
http://www.1stwebdesigner.com/inspiration/40-high...ers/
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy какво смешно казах :D
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy я кажи сега :) ще има ли още сезони, според теб?
Иво Станков
stankoff
Избраните twits в последните броеве на .net са много добри :D @Silvina
Страница: 103 104 105 106 107