Иво Станков
stankoff
@man0l Кое е лошото на политиците в интернет? Според мен е плюс, защото можем по-добре да ги опознаем. А който не го интересуват - просто ги игнорира
Иво Станков
stankoff
Цялото @NDSV дойде в @edno23 - последното попълнение е Пламен "@plamenk" Константинов
Иво Станков
1246099884143752.jpg stankoff
Взех новия .net 190 брой и напазарувах
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy Готино. Кога ще видим първото ти ревю, ако не е тайна? :)
Иво Станков
stankoff
@svil4ok не, просто обичам @laptop.bg и екипа му.. и ако някой не следи техния профил, да разбере за форума от мен
Иво Станков
stankoff
@laptop.bg има обновен, още по-добър форум
http://forum.laptop.bg/
Иво Станков
stankoff
- Ще участвате ли в БГ Сайт 2009? - Ако шефа каже. :D :D АУаухухаухаухухаух
Иво Станков
stankoff
Ева Колева от Amam.bg (БГ САЙТ 2008): - Как решихте да участвате в БГ Сайт? - Шефа каза. :D :D :D
Иво Станков
stankoff
bTV пусна онлайн вот. Резултатите до сега са доста интересни: Герб - 41%, Атака - 15%, Сините - 15%, ДПС - 6%, БСП - 2,5%
http://izbori.btv.bg/bg/online_vote
Иво Станков
stankoff
Интересен дизайн, а таксата за регистрация на Личен сайт/блог е само 40лв.
http://bgsite.org/
Иво Станков
stankoff
@Yalamov аз също мразя жегата, предпочитам студеното време
Иво Станков
stankoff
@axel облачно - 23 градуса
Иво Станков
stankoff
Снощи пуснах нова визия на Sony Ericsson club. Приемам критика и предложения.
http://www.seclub.bg/
Иво Станков
stankoff
"Обичам те" на Пернишки - "Качи се у Голфъ" :D
Иво Станков
stankoff
@gerb и те налазиха :)
Страница: 104 105 106 107 108