stankoff
@man0l Кое е лошото на политиците в интернет? Според мен е плюс, защото можем по-добре да ги опознаем. А който не го интересуват - просто ги игнорира
stankoff
Взех новия .net 190 брой и напазарувах
stankoff
bTV пусна онлайн вот. Резултатите до сега са доста интересни: Герб - 41%, Атака - 15%, Сините - 15%, ДПС - 6%, БСП - 2,5%
http://izbori.btv.bg/bg/online_vote
stankoff
Интересен дизайн, а таксата за регистрация на Личен сайт/блог е само 40лв.
http://bgsite.org/
stankoff
Снощи пуснах нова визия на Sony Ericsson club. Приемам критика и предложения.
http://www.seclub.bg/