stankoff
17ч. Диема. Ман Сити - АРСЕНАЛ.
stankoff
Изгледах трите сезона на Dexter. Определено очаквам четвъртия, започващ в края на септември
stankoff
@X7r3M1s7a според мен, първо пробвай с друг кабел.
stankoff
@Method-X не е зле, сеира е голям, ама е брутално... буквално.
stankoff
Мисля, че повече няма да гледам Цената на истината...
stankoff
@Method-X пише, че целта им е да станат от технически насочена компания в компания насочена към потребителите. А от това наистина има нужда там.