Иво Станков
stankoff
17ч. Диема. Ман Сити - АРСЕНАЛ.
Иво Станков
stankoff
bTV заби.
Иво Станков
stankoff
@razhodka логото ви прилича на ЕКО
http://www.eko.bg/
Иво Станков
stankoff
@joronedelchev от началото на сезона е там :) Чува ги работите ама все пак няма как да не се отбележи, че е блондинка :)
Иво Станков
1252745511987352.jpg stankoff
Изгледах трите сезона на Dexter. Определено очаквам четвъртия, започващ в края на септември
Иво Станков
stankoff
@joronedelchev готино ама леко крадено.. виж
http://www.vivacom.com/
Иво Станков
stankoff
@X7r3M1s7a според мен, първо пробвай с друг кабел.
Иво Станков
stankoff
@svil4ok дори и така да е.. не го прави по-малко грозно
Иво Станков
stankoff
@Method-X не е зле, сеира е голям, ама е брутално... буквално.
Иво Станков
stankoff
Мисля, че повече няма да гледам Цената на истината...
Иво Станков
1252598322308332.jpg stankoff
Красиви момичета и екзотични автомобили - Суперкар Рали 2009
http://svejo.net/home/link_summary/393981-Krasivi...re=6
Иво Станков
stankoff
@Method-X пише, че целта им е да станат от технически насочена компания в компания насочена към потребителите. А от това наистина има нужда там.
Иво Станков
stankoff
БТК и vivatel с ново име - VIVACOM :D
Иво Станков
stankoff
Play. Touch. Admire.
Иво Станков
stankoff
Числото на деня е 5530 :)
Страница: 67 68 69 70 71