Иво Станков
stankoff
Любими Щампи за Тениски
http://www.ivostankov.net/2009/09/04/nice-tshirt-prints/
Иво Станков
stankoff
Sony Ericsson Xperia X2 определено ще е един от най-красивите и стилни модели на компанията.
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-xperia-x2-gallery/
Иво Станков
stankoff
Получих си тениските от @sedembg
Иво Станков
stankoff
@amigo да, още вчера следобед
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy отново влезе в 'Любими' :D
Иво Станков
stankoff
Borat и Recep Ivedik са забавни, но Bruno не е.
Иво Станков
stankoff
@amigo за колко време ти одобриха регистрацията?
Иво Станков
1251881845417784.jpg stankoff
Nokia X6. Заместителят на Nokia 5800. Последното тримесечие на 2009. Около 900лв.
http://www.engadget.com/2009/09/02/nokias-x6-foll...-ov/
Иво Станков
stankoff
Globul имат нов слоган - Нашият свят си ти.
Иво Станков
stankoff
Пицата уголемява стомаха, но намалява интелекта :D
http://www.dnes.bg//health/2009/08/31/sandvich-i-pica-ugole...6922
Иво Станков
stankoff
@h4ckY SE PC Suite
Иво Станков
stankoff
От четвъртия опит, но го взех противния изпит. История на икономическата мисъл.. Даже проверих и за бяла Nokia 5530 в Германос, но няма още.
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy дразниш ли ме :D Аз го разцъках също, но чакам да се появи бялата версия.
Иво Станков
stankoff
Готвя се за утрешния ден почти 2 седмици, дано да мине успешно.
Иво Станков
stankoff
Стартира третото поредно Суперкар рали “Свети Влас 2009” но няма да минава през Варна :(
Страница: 69 70 71 72 73