stankoff
Sony Ericsson Xperia X2 определено ще е един от най-красивите и стилни модели на компанията.
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-xperia-x2-gallery/
stankoff
Borat и Recep Ivedik са забавни, но Bruno не е.
stankoff
Nokia X6. Заместителят на Nokia 5800. Последното тримесечие на 2009. Около 900лв.
http://www.engadget.com/2009/09/02/nokias-x6-foll...-ov/
stankoff
Globul имат нов слоган - Нашият свят си ти.
stankoff
От четвъртия опит, но го взех противния изпит. История на икономическата мисъл.. Даже проверих и за бяла Nokia 5530 в Германос, но няма още.
stankoff
Готвя се за утрешния ден почти 2 седмици, дано да мине успешно.