Свилен Попов
1271662120941623.jpg svil4ok
Ей такава съдба го очаква Бербатов
Свилен Попов
svil4ok
@semprom аз ще ходя да го гледам. чувам само хубави отзиви за него
Свилен Попов
svil4ok
@sown снимай се :) ще им се опълчим на братята американци
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix ако можеше в Tweet Deck да вградя и Edno23 щеше да бъде супер :D
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix whre is m23 :)
http://micro23.nsivkov.com/
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix трябва да разгледам новите опции на Seesmic и ако може да се направи допълнително допължително за Edno23 ще е супер :)
Свилен Попов
svil4ok
@podmatrix мани мани
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix btw има ли някой, който го използва ? не съм забелязвал (освен преди няколко месеци когато го представи)
Свилен Попов
1271605536563463.jpg svil4ok
Гледай ти какво било модерно днес - носенето на iPad на врата !
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix това m23 живо ли е ? :)
Свилен Попов
svil4ok
@sown лично на мене ми допадна ;)
Свилен Попов
svil4ok
@aleksoft ами защо не попиташ някой програмист ?
Свилен Попов
svil4ok
@aleksoft не му знам опциите на това; мойто е само някакви предположения за цена
Свилен Попов
svil4ok
@aleksoft зависи от 200-300лв до 1500-2000 може би; зависи какво точно искаш (като опции става дума ;) )
Свилен Попов
svil4ok
@aleksoft за какво ти е ?
Страница: 48 49 50 51 52