svil4ok
По Нова започва "Осма миля"
svil4ok
Денят ми беше гаден до 92 минута на мача Сити и ЮНАЙТЕД. Тогава Скоулс го направи хубав. В момента Тотнъм го превръщат в СТРАХОТЕН !!!
svil4ok
След малко почва "Денят е прекрасен" и ще говорят за блоговете и блогърите