Свилен Попов
svil4ok
@sandprince не е и в полунощ :D
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince абе и като певец вече не го бива ама пак го предпочитам пред някъв horror :)
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince искаш да кажеш "Мрачна вода" :) Лично на мене 8 Миля е по-доброто предложение ;)
Свилен Попов
1271537516873389.jpg svil4ok
По Нова започва "Осма миля"
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 it's too late
Свилен Попов
svil4ok
Денят ми беше гаден до 92 минута на мача Сити и ЮНАЙТЕД. Тогава Скоулс го направи хубав. В момента Тотнъм го превръщат в СТРАХОТЕН !!!
Свилен Попов
svil4ok
Цъка ми се покер, но нямам пари за да си "захраня" сметката :(
Свилен Попов
svil4ok
Аз не пия, но пийна ли едно ставам друг човек, а тоя другия колко пиееее... :D
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince по принцип ги следя и не пускам коментарите ама цял ден нямах допир до лаптопа и няма как :)
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X @sandprince i'm sorry :(
Свилен Попов
svil4ok
След малко почва "Денят е прекрасен" и ще говорят за блоговете и блогърите
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 на какъв лаптоп пробва ?
Свилен Попов
svil4ok
Каква е разликата между флирт, любов и брак? Флиртът е туй-онуй без хуй. Любовта е туй-онуй с хуй, а бракът е хуй без туй-онуй :D
Свилен Попов
svil4ok
@randex мерси много :)
Свилен Попов
svil4ok
@randex данке :)
Страница: 49 50 51 52 53