Свилен Попов
svil4ok
Реал сдаде титлата май май :) И то не къде да е ами на Сантиаго Бернабеу :) Реал 0-2 Барселона :)
Свилен Попов
svil4ok
Пас на Шави към Педро и... Реал 0 - 2 Барселона !
Свилен Попов
svil4ok
@notexist ей това е приказка ! да си доизгледам мача и тръгвам ;)
Свилен Попов
svil4ok
@notexist :S
Свилен Попов
svil4ok
@notexist биричка :S
Свилен Попов
svil4ok
@notexist трябва да почерпиш сега :)
Свилен Попов
svil4ok
@simsy може, едно 2/3 - 0 :D
Свилен Попов
svil4ok
Кой друга ако не Меси :) 1-0 за Барселона
Свилен Попов
svil4ok
El Classico, бате ;) Жалко, че не го дават по ТВ-то, а трябва да се мъча да го гледам в Интернет :(
Свилен Попов
svil4ok
@mudisoft какво им има на тях ?
Свилен Попов
svil4ok
@mudisoft като че ли видях къде е грешката, ще изчакам малко докато промените се актуализират и ще видя дали всичко е ОК
Свилен Попов
svil4ok
@mudisoft да видях, ама нз защо не зарежда моят .zip, който съм качил, а системата си прави свой собствен
Свилен Попов
svil4ok
"Продавам Ламборджини Murcielago 6.2 - възможен е и бартер за строителни материали" :D
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11...ails
Свилен Попов
svil4ok
Поду ми се лицетео. Отидох на зъболекар. Проби ми 2 зъба, оказа се че не е от тях, а от друг, който трябва да се извади след операция...
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince и защо fail ?!
Страница: 52 53 54 55 56