Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix кажи от къде да го пусна и аз :)
Свилен Попов
svil4ok
@LiliyaDianova силата на Twitter ! :)
Свилен Попов
svil4ok
@LiliyaDianova ще видим как ще го направя ама само добри отзиви чувам (по-скоро чета)
Свилен Попов
svil4ok
@LiliyaDianova моя грешка, първо 10 епизода, после 2 месеца почивка, после 56 (всеки ден)
Свилен Попов
svil4ok
@LiliyaDianova чакам някой да качи серийката в мрежата :) btw чувам, че ще бъде само 13 епизода ?
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix защо? казват, че е добра продукция, а и както казва @LiliyaDianova не е от рода на турските или латино сапунките ;)
http://liliyadianova.edno23.com/view/post:598807
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix защото не си го гледал :)
Свилен Попов
svil4ok
@LiliyaDianova по шумът, който се вдигна (още преди да излезе) - не се и съмнявам, че ще бъде добра продукция ;) не го гледах, но ще го направя в близките дни
Свилен Попов
svil4ok
Всеки говори за новият сериал "Стъклен дом"
Свилен Попов
svil4ok
@simsy е аз какво да кажа като слушам главно радио :) а него не го отчита :)
http://www.facebook.com/photo.php?pid=553817&id=1259665056
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X аз гоня 6000 :D
Свилен Попов
svil4ok
@sown причини много, важното пиене да има :)
Свилен Попов
svil4ok
@sown защото си българин ! :P
Свилен Попов
svil4ok
- Вуте, оти копаш седнал? - Оти опитах легнал, ама не мое.
Свилен Попов
svil4ok
След малко започва дербито на източната Б група: Несебър - ДУНАВ :)
Страница: 51 52 53 54 55