svil4ok
Let me sign it one more time: GLory, Glory Man United, Glory, Glory, Man United! As the reds go marching on on on!
svil4ok
@randex спор няма, но и тогава бяхме по-добрият отбор на терена
svil4ok
@randex да припомня и аз късмет в целият мач тогава
svil4ok
От Twitter: "имаш 3 бъга", "не, има 3 неща, които искаш да направя допълнително и не сме договорили досега" #freelance