Свилен Попов
svil4ok
Let me sign it one more time: GLory, Glory Man United, Glory, Glory, Man United! As the reds go marching on on on!
Свилен Попов
svil4ok
@human само Скоулс, никой друг ;)
Свилен Попов
svil4ok
@human на този етап се съмнявам да има смяна от страна на Манчо, няма смисъл от промени при условие, че отбора играе великолепно !
Свилен Попов
svil4ok
@human @randex
http://svil4ok.edno23.com/view/post:502787
Свилен Попов
svil4ok
Опа 3ка :-)
Свилен Попов
svil4ok
@music-text по брой (важни) титли ни бият, но се вижда каква е момента форма :-)
Свилен Попов
svil4ok
@music-text както каза и @randex футбола не е история ! Ей ги Ливърпул - 18 титли (колкото и Ман Ю) но какво правят последните 20 години ? Какво правят сега ?
Свилен Попов
svil4ok
@randex мхм
Свилен Попов
svil4ok
@randex спор няма, но и тогава бяхме по-добрият отбор на терена
Свилен Попов
svil4ok
@randex да припомня и аз късмет в целият мач тогава
Свилен Попов
svil4ok
@blacksnoopy сори че пиша късно но myp2p.eu
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=61625&part=sports
Свилен Попов
svil4ok
Манчестър Юнайтед - Арсенал от 18:00 ! Гледам Бербо на резервната скамейка - имаме шанс значи ! :)
Свилен Попов
svil4ok
@bgdn no idea
Свилен Попов
svil4ok
@bgdn Flip HD
Свилен Попов
svil4ok
От Twitter: "имаш 3 бъга", "не, има 3 неща, които искаш да направя допълнително и не сме договорили досега" #freelance
Страница: 67 68 69 70 71