Свилен Попов
svil4ok
@notexist виж ся, tomorrow is tomorrow ! first post - like (!) second - i'm no like !
Свилен Попов
svil4ok
@notexist трудно ще ме повалиш :-) iНЕприпадвам ! Но виж ако ми дадеш един iприпадък може и да свърша по зле
Свилен Попов
svil4ok
@semprom и като го видиш там какво ще стане ?
Свилен Попов
svil4ok
@Domsdey не знам
Свилен Попов
svil4ok
Внимание: търся човек, който да ми подари един iПрипадък !
Свилен Попов
svil4ok
@rups 10 дни е малко ! поне до 28 Юни, когато е WWDC на Apple ! :)
Свилен Попов
svil4ok
Да спор няма - iPad изглежда много добре!
Свилен Попов
svil4ok
От Facebook: Внимавайте ганстерите от Mafia Wars да не ви откраднат киселото зеле от фермите :)
Свилен Попов
svil4ok
@Rx-Ende ще го пропусна и този продукт на Apple :)
Свилен Попов
svil4ok
@alex95 абе щом са го направили значи ще се използва ;) сега за нас може и да няма смисъл ама за тях има :)
Свилен Попов
svil4ok
@Rx-Ende @alex95 до колко разбрах целият iWork пакет бил преработен за iPripadka
Свилен Попов
svil4ok
От Twitter: Бъди истински гийк! Тресни на масата MacBook PRO, iPad и iPhone така, че кафетата да заподскачат. #торба_с_играчки
Свилен Попов
svil4ok
@Rx-Ende да аз прочетох какво са написали ама все пак се надявах да разбера колко е :-) Стийв по-бързо да си изпива вода и да каже колко $ иска :-)
Свилен Попов
svil4ok
Я кажете каква е цената на тоз голям iPhone --> iPad ?
Свилен Попов
svil4ok
Мартин Ангелов представя своята визия за бъдещето на велосипедите в градските пространства - Колелиния
Страница: 69 70 71 72 73