Свилен Попов
svil4ok
@Method-X това че ти се ме добавил като приятел означава ли, че и аз трябва да го направя ? :P (omgmetoo)
Свилен Попов
svil4ok
@ZzZaPyr абе купих си аз тези малки тайни да ги видя дали става, не са зле :)
Свилен Попов
svil4ok
@ZzZaPyr и ти ли Бруте ? И аз си направих спагетки с малките тайни за болонезе
Свилен Попов
svil4ok
@favit pretty cool :)
Свилен Попов
svil4ok
@sKru4 а студент след изпит ? :P
Свилен Попов
svil4ok
Опа Svejo с нов свеж дизайн :)
Свилен Попов
svil4ok
Хайде, Свежо почнаха да обновяват системата :)
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 какво за тях ?
http://miro91.edno23.com/view/post:479679
Свилен Попов
svil4ok
@man0l всъщност дали ще можеш да стигнеш до там? нали е обявено бедствено положение в Джърмани
Свилен Попов
svil4ok
@man0l какво ще дириш там ?
Свилен Попов
svil4ok
@blacksnoopy не е само една снимката :)
http://thenextweb.com/shareables/2010/01/11/lightning-strik...rld/
Свилен Попов
1263224793503498.jpg svil4ok
Красота
Свилен Попов
1263224248279160.png svil4ok
Вица на деня
http://svil4ok.info/vica-na-denq-11-01-2010/
Свилен Попов
svil4ok
@favit btw някъде мога ли да намеря видео от лекцията му ? Както и на Марти Ангелов за велоалеите и облаците :)
Свилен Попов
svil4ok
@favit искаш да кажеш "КонстантиН Христов..." :-)
http://favit.edno23.com/view/post:479430
Страница: 74 75 76 77 78