Свилен Попов
svil4ok
@Intel и то прекалено голяма
Свилен Попов
svil4ok
@Intel да да, разбрах :-) обясниха ми в Twitter кой го пише и с каква цел
Свилен Попов
svil4ok
Аз лично не бих тръгнал пеша да вървя по този мост, камо ли с кола
http://bit.ly/8uQKOW
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X абе я кажи знаеш ли какво аджаба значи "черен", "зелен" в статусите на някой хора в Facebook ?
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X аз даже и тогава :-)
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X има ли смисъл от тази вълна ?
Свилен Попов
svil4ok
@Method-X не просто не можах да заспя и се чудех какво да напиша в Edno23 :P
Свилен Попов
svil4ok
Тествах няколко промени по блога. Всичко работи добре (за сега). Утре (или по точно по-късно днес) ще продължа с работата. Време е за сън
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 кое ?
Свилен Попов
svil4ok
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски форум: питаш нещо и теб те питат. Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Свилен Попов
svil4ok
Егати мача дето се получи - от 4:0 до 4:4 ! Очертава се интересен турнир (Купата на Африка)
Свилен Попов
1263157209756401.jpg svil4ok
Най-якият стриптийз! :P
http://bit.ly/7mgHz4
Свилен Попов
1263032645352904.jpg svil4ok
Kolelinia - опит за градски летеж
http://kolelinia.com/bg/
Свилен Попов
1263031320447520.jpg svil4ok
Мартин Ангелов с интересна идея за колела във въздуха по подобие на лифтовете
Свилен Попов
svil4ok
Как се прави топката Adidas - Jabulani за Световното през 2010
Страница: 75 76 77 78 79