svil4ok
Аз лично не бих тръгнал пеша да вървя по този мост, камо ли с кола
http://bit.ly/8uQKOW
svil4ok
@Method-X абе я кажи знаеш ли какво аджаба значи "черен", "зелен" в статусите на някой хора в Facebook ?
svil4ok
@Method-X аз даже и тогава :-)
svil4ok
@Method-X има ли смисъл от тази вълна ?
svil4ok
Тествах няколко промени по блога. Всичко работи добре (за сега). Утре (или по точно по-късно днес) ще продължа с работата. Време е за сън
svil4ok
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски форум: питаш нещо и теб те питат. Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
svil4ok
Егати мача дето се получи - от 4:0 до 4:4 ! Очертава се интересен турнир (Купата на Африка)
svil4ok
Kolelinia - опит за градски летеж
http://kolelinia.com/bg/
svil4ok
Мартин Ангелов с интересна идея за колела във въздуха по подобие на лифтовете
svil4ok
Как се прави топката Adidas - Jabulani за Световното през 2010