svil4ok
Добро утро. Навън пак е валяло сняг. Този път е повече от предният :-)
svil4ok
Photoshop-BG са си сменили дизайна и домейна
svil4ok
хе-хе през нощта е валяло първи сняг у Руситу :-)
svil4ok
Най-накрая се наспах добре... като под добре разбирам близо 12 часа сън :-)
svil4ok
И мъжете пак ти пишат 6,6,6.. Побъркваш за отличен 6,6,6.. За краката ти безкрайни 6,6,6.. За устните омайни 6,6,6..
svil4ok
btv.bg --> Error 500 (Internal Server Error)