Свилен Попов
svil4ok
НБУ напомняна на студентите кога са във ваканцията с Facebook статус
http://moourl.com/b8cb8
Свилен Попов
svil4ok
@n3mo ако до довечера все още го има, спирам да работя с новата версия на блога :)
Свилен Попов
svil4ok
@n3mo въпроса е какво правим като проблема е под всички browser-и ? Блокирам всичко ? :D
Свилен Попов
svil4ok
@n3mo
http://svil4ok.info/rip-ie-6/
Свилен Попов
svil4ok
@n3mo IE 6 --> тотален ;) при др. версиите ( > 6 ) за сега сайтовете се държат прилично ;)
Свилен Попов
svil4ok
@n3mo минах периода с IE :) намерих му чалъма: JS --> block IE --> calmness :)
Свилен Попов
svil4ok
Почвам да се нервя... кодирам си новият дизайн на блога, но едни табове работят само като махна логото, WTF...
Свилен Попов
svil4ok
@semprom не
Свилен Попов
svil4ok
Бого си е сменил дизайна на блога
http://www.bogomil.info/
Свилен Попов
svil4ok
Днес стартира bTV Cinema ама кабеларката ми не я предлага :)
Свилен Попов
svil4ok
@Manuel аз не искам да въвеждам веднъж "www", а ти ме караш два пъти :)
Свилен Попов
svil4ok
@Manuel искам в browser-а да въвеждам само "to" и да ми го отваря :D :P
Свилен Попов
svil4ok
@stankoff абе както и да го гледаш все е ненормално :P
Свилен Попов
svil4ok
Егати домейна... http://www.to./
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 ето я темата
http://store.picbg.net/pubpic/2F/0B/6b0794a0a0902f0b.png
Страница: 82 83 84 85 86