Свилен Попов
svil4ok
@eyankulov прекалено късно е за да превключвам сивото същество в режим на мислене. В момента просто седя, пия биричка и гледам Луузърпул, nothin' special :)
Свилен Попов
svil4ok
@eyankulov явно не е само едно нещо :D
Свилен Попов
svil4ok
@eyankulov струва ми се че липсва нещо ^^
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 ясно ми е каква е идеята ама не стой добре. Друг вариант е да оставиш по едно съобщение от Twitter + Facebook + Edno23. Така може и да пасне
Свилен Попов
svil4ok
@miro91 това каре за edno23 може би няма да стой грозно ако изкарваш по повече постове
Свилен Попов
svil4ok
@aviatrix софтуер или софтуеб ?
Свилен Попов
svil4ok
@blacksnoopy и мач ^^
Свилен Попов
svil4ok
@Gothika47 ами това дето цъкаш какво е и от къде да си го изтегля :)
Свилен Попов
svil4ok
@Gothika47 от къде мога да си я взема играта :)
Свилен Попов
svil4ok
Conquiztador са пуснали нова версия на сайта си :) Махнаха платените част от сайта #win
Свилен Попов
svil4ok
@Rx-Ende не какъв да е пастет ! It's a Logitech paste :D
Свилен Попов
svil4ok
Коментар за P2P конференция + част от слайдовете
http://svil4ok.info/p2p-konferenciq-2010/
Свилен Попов
svil4ok
@man0l а Станислав проверяваше дали му бачка wifi-то ? :D
Свилен Попов
svil4ok
@eyankulov @Method-X сайтът на Void се класирал на 7мо мяст :| Ей го печелившият
http://87.126.223.84/schoolcms/students/origami/
Свилен Попов
svil4ok
@man0l ех... цял ден спамите ! Бого пуснал проектора и twitter-а, а вие - СПАМ ! :D
Страница: 45 46 47 48 49